Een vergulde tafelklok gemaakt uit brons met afbeelding van een dame, romantische scène, gemerkt Marti, 19de eeuw.
Dit stuk werd verkocht op 22.05.2021
Hamerprijs: € 320
Titel | Een vergulde tafelklok gemaakt uit brons met afbeelding van een dame, romantische scène, gemerkt Marti, 19de eeuw. |
Afmetingen | 10 x 26 x 39 cm |
Veilingsdatum | 22/05/2021 - 23/05/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 400 |
Lot nummer | 109 |
Lot ID | 6843 |
Schattingsprijs: € 500 - 800
Schattingsprijs: € 80 - 120
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 150 - 250