Een collectie van 2 stuks Engels porselein, een vaas gemaakt door Royal Doulton en een theepot gemaakt door Clarice Cliff

Dit stuk werd verkocht op 22.05.2021
Hamerprijs: € 80

Een collectie van 2 stuks Engels porselein, een vaas gemaakt door Royal Doulton en een theepot gemaakt door Clarice Cliff voor Royal Staffordshire. 20ste eeuw.

Conditie: Doulton met haarlijn.

16 cm

15 cm

22/05/2021 - 23/05/2021

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 100

Lot nummer

154

6827

Schattingsprijs: € 120 - 180

Lladro, 'Dame met witte Duif'. (L:22 x W:22 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora. (H:40 x D:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:16 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:18,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:73 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 200 - 300