Een 3-delige schouwgarnituur gemaakt uit met brons gemonteerde porselein in Canton stijl.

Dit stuk werd verkocht op 11.03.2021
Hamerprijs: € 1.900

Een 3-delige schouwgarnituur gemaakt uit met brons gemonteerde porselein in Canton stijl. Naast de klok staan twee gaslampen. 19de eeuw. (1 lampkam gebarsten, restauraties). Gaslampen hoogte: 80 cm.

17 x 25 x 54 cm

11/03/2021

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.375

Lot nummer

132

3192

Een Chinese cache-pot, Famille Verte met decor van fauna en flora. 19de eeuw. (H:35 x D:40 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Lerolle Parijs, een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, verguld brons. Frankrijk, 19de eeuw. (L:26 x W:70 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 12.000 - 18.000

Een Oosterse hardhouten gesculpteerde staander met drakendecor. (W:42 x H:125 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese Famille Verte 'Roulleau' vaas, decor met kalligrafie en landschap. (H:46 x D:19 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 500 - 700

Een antieke Zwitserse of Zwarte-Woud klok, circa 1880. (W:38 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote Chinese schaal, Famille Rose met decor van een pauw en bloesems. 19de eeuw. (H:12,5 x D:37 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500