Een mooi verzilverde schouw klok met romantische scene.
Dit stuk werd verkocht op 11.03.2021
Hamerprijs: € 140
Titel | Een mooi verzilverde schouw klok met romantische scene. |
Afmetingen | 13,5 x 44 x 28,5 cm |
Veilingsdatum | 11/03/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 175 |
Lot nummer | 126 |
Lot ID | 2718 |
J. Dusart Bruxelles, een schouwklok, verguld kunstbrons en marmer. Circa 1900. (L:20 x W:47 x H:46 cm)
Schattingsprijs: € 80 - 120
Een driedelige schouwgarnituur, klok met twee kandelaars. Gepatineerd brons. (L:16 x W:33 x H:50 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een schouwklok, verguld brons, Empire. Circa 1800. (L:11,5 x W:26 x H:39,5 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een muurgemonteerde kartelklok, brons in Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw. (L:12 x W:37 x H:71 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 150 - 250