Titel | Een antieke houtsculptuur van Madonna met kind. Dennenhout, 18de eeuw. (D:11 x W:15 x H:45 cm) |
Afmetingen | 11 x 15 x 45 cm |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot nummer | 480 |
Lot ID | 20194 |
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een klein reliquarium met relikwie van het heilig kruis. (L:8 x W:10 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900. (L:16 x W:32 x H:32 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een verzegelde theca met relikwieën voor de 12 apostelen. (W:4,5 x H:6,5 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 100 - 150