Een verzegelde theca met relikwie en document: 'Ex Ossibus Sancti Rochi Confessoris. (H:1,1 x D:4 cm)
Hamerprijs: € 300
Titel | Een verzegelde theca met relikwie en document: 'Ex Ossibus Sancti Rochi Confessoris. (H:1,1 x D:4 cm) |
Hoogte | 1,1 cm |
Diameter | 4 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 375 |
Lot nummer | 525 |
Lot ID | 20062 |
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een klein reliquarium met relikwie van het heilig kruis. (L:8 x W:10 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500