Guillemain (XX) 'Vogel' een art deco beeld, faience met cracquelé decor (D:11 x W:30 x H:36 cm)
Lot 115

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Guillemain (XX) 'Vogel' een art deco beeld, faience met cracquelé decor

Guillemain (XX)

11 x 30 x 36 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

115

20027

Guillemain (XX)
Guillemain (XX)
Guillemain (XX)
Guillemain (XX)
Guillemain (XX)
Guillemain (XX)
Guillemain (XX)
Guillemain (XX)
Guillemain (XX)

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:86,5 x D:11 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Ijsbeer'. (L:20 x W:36 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 400 - 600

Vlaams Aardewerk, een paraplustaander en vaas. (H:57 x D:27 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Ludwigsburg, een muzikale groep, polychrome porselein. (L:17 x W:25 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 80 - 120