Guillemain (XX) |
Titel | Guillemain (XX) 'Vogel' een art deco beeld, faience met cracquelé decor (D:11 x W:30 x H:36 cm) |
Afmetingen | 11 x 30 x 36 cm |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot nummer | 115 |
Lot ID | 20027 |
Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 200 - 300