Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus Sancti Sebastiani Martyris
Dit stuk werd verkocht op 07.05.2024
Hamerprijs: € 240
Titel | Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus Sancti Sebastiani Martyris |
Afmetingen | 2,65 x 2,32 x 0,7 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 300 |
Lot nummer | 190 |
Lot ID | 19752 |
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900. (L:16 x W:32 x H:32 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Madonna met kind, gezeten op een kasteel gedragen door Engelen. Olie op paneel. 18de eeuw. (W:32 x H:45,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
De antieke restant van een houtgesculpteerde engel of heilige, 16de/17de eeuw. (L:38 x W:63 x H:147 cm)
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Een antiek houtgesculpteerd beeld van Moeder met kind, geborduurd kleed. 19de eeuw. (W:36 x H:97 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500