Een verzegelde theca met relikwie: Ex Velo Sanctae Catharinae De Bomomia, Virginis.
Dit stuk werd verkocht op 04.05.2024
Hamerprijs: € 110
Titel | Een verzegelde theca met relikwie: Ex Velo Sanctae Catharinae De Bomomia, Virginis. |
Hoogte | 1,7 cm |
Diameter | 3,4 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 138 |
Lot nummer | 142 |
Lot ID | 19704 |
Een 'Altaarschel' met inscriptie voor Sint Macharius, messing. (H:15 x D:21 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200
Schattingsprijs: € 200 - 300
Gestorven Christus met een aartsengel, olie op paneel. 18de/19de eeuw. (W:75,5 x H:80,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900. (L:16 x W:32 x H:32 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300