Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus Sancti Rufini Martyris
Dit stuk werd verkocht op 29.04.2024
Hamerprijs: € 120
Titel | Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus Sancti Rufini Martyris |
Hoogte | 1,4 cm |
Diameter | 3,6 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 150 |
Lot nummer | 129 |
Lot ID | 19691 |
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900. (L:16 x W:32 x H:32 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een antiek houtgesculpteerd beeld van Moeder met kind, geborduurd kleed. 19de eeuw. (W:36 x H:97 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
11 stuks devotionalia, 19de eeuw. Meerschuim sculpturen, Heilig harten e.a. (W:23 x H:31 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500