Een verzegelde theca met relikwie: Ex reliquiis Sancti Antonii Patavini
Dit stuk werd verkocht op 07.05.2024
Hamerprijs: € 160
Titel | Een verzegelde theca met relikwie: Ex reliquiis Sancti Antonii Patavini |
Hoogte | 1,06 cm |
Diameter | 3,79 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 200 |
Lot nummer | 79 |
Lot ID | 19641 |
Een kruisbeeld met een kapel, mahoniehout. 19de eeuw. (L:12 x W:24 x H:70 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Een antiek houtgesculpteerd beeld van Moeder met kind, geborduurd kleed. 19de eeuw. (W:36 x H:97 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 100 - 150