Emile SPILLIAERT (1858-1913) 'Boten aan de kade' 1877. (W:80 x H:64 cm)
Lot 428

Schattingsprijs: € 400 - € 600

Emile SPILLIAERT (1858-1913) 'Boten aan de kade'

Olie op doek.
Getekend links onderaan.
Gedateerd 1877.

Emile SPILLIAERT (1858-1913)

80 cm

64 cm

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 400 - € 600

Lot nummer

428

24072

Emile SPILLIAERT (1858-1913)
Emile SPILLIAERT (1858-1913)
Emile SPILLIAERT (1858-1913)
Emile SPILLIAERT (1858-1913)
Emile SPILLIAERT (1858-1913)
Emile SPILLIAERT (1858-1913)
Emile SPILLIAERT (1858-1913)

Wifredo LAM (1902-1982) 'Twee Lithografieën' 118/150 (2x). (W:63 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

August 'SEDLACEK' STEPHAN (1868-1936) 'Preparing for the hunt'. (W:142 x H:98 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Aloïs BOUDRY (1851-1938) 'Het Gesprek'. (W:47 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Étienne LE COMPTE (1931-2010) 'Afrikaanse Dame'. (W:50 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Zwarte vaas met bloemen'. (W:72,5 x H:67,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Ferdinand II DE BRAEKELEER (1828-1857)(attr.) 'De Muziekles' olie op doek. (W:25 x H:31 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Alphons VERMEIR (1905-1994) 'Straatzicht onder avondlicht' 1962. (W:79 x H:74 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Marc CUYPERS (1970) 'Abstract. (W:40 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500