Een verzegelde theca met relikwie: De veste Sancti Alphonsi Mariie di Ligario
Dit stuk werd verkocht op 06.05.2024
Hamerprijs: € 130
Titel | Een verzegelde theca met relikwie: De veste Sancti Alphonsi Mariie di Ligario |
Hoogte | 1,39 cm |
Diameter | 3,5 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 163 |
Lot nummer | 39 |
Lot ID | 19601 |
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500
Philippus MYS (1759-1847) Een paar misampullen, Vino & Aqua. Zilver. Brugge. 19de eeuw. (L:11 x W:6,5 x H:12 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Gestorven Christus met een aartsengel, olie op paneel. 18de/19de eeuw. (W:75,5 x H:80,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een kleine kribbe, gesculpteerd hout, Neogotiek. (L:29 x W:62 x H:81 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300