Een grote stralenmonstrans, zilver afgewerkt met engelen, korenaren en druivenranken. België, 19de eeuw. (D:20 x W:30 x H:62,5

Hamerprijs: € 2.000

Een grote stralenmonstrans, zilver afgewerkt met engelen, korenaren en druivenraken. België, 19de eeuw.

Stralen en kruis bovenaan gemaakt uit messing.

Gemerkt C. De Keuckelaere, Gent.
Gemerkt Vandenhende Armand Joseph, Essayeur.

Gemerkt België, 934/1000 en gemaakt tussen 1831 en 1869.

Bruto gewicht: 2387g.

20 x 30 x 62,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.500

Lot nummer

501

19559

ZILVERWERK
Een verzegelde Multi Theca met 12 relikwieën, B.M.V. Heilige Johannes De Doper, Colette, Franciscus en anderen. (W:4,9 x H:5,5

Schattingsprijs: € 200 - 300

ZILVERWERK
Een antieke reliekenhouder met handgeschilderde afbeelding van Maria Magdalena. 18de/19de eeuw. (W:6,2 x H:7,8 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

ZILVERWERK
Twee dinanderie panelen met afbeeldingen van 'Madonna met kind' en 'Het Laatste Avondmaal'. (W:63 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

ZILVERWERK
Een Ciborie, Altaarbel, Wierookscheepje, Wijwatervat, messing en zilver. Neogotiek. (H:19 x D:11 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

ZILVERWERK

Schattingsprijs: € 700 - 900

ZILVERWERK
Een ciborie, zilver. Waarschijnlijk Belgisch, Circa 1900. (H:30 x D:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

ZILVERWERK
Vier kaders met een Agnus Dei waszegel. Circa 1900. (W:21 x H:26 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

ZILVERWERK
Een paar kandelaars, verguld messing, Neogotisch. (L:21 x W:27 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300