Paolo MARIONI (XX) Een groot polychroom terracotta beeld van Madonna met kinderen. 20ste eeuw. (D:18 x W:31 x H:65 cm)
Hamerprijs: € 360
Paolo MARIONI (XX) |
Titel | Paolo MARIONI (XX) Een groot polychroom terracotta beeld van Madonna met kinderen. 20ste eeuw. (D:18 x W:31 x H:65 cm) |
Afmetingen | 18 x 31 x 65 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 450 |
Lot nummer | 91 |
Lot ID | 19516 |
- various restorations and chips.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 200 - 300