Paolo MARIONI (XX) Een groot polychroom terracotta beeld van Madonna met kinderen. 20ste eeuw. (D:18 x W:31 x H:65 cm)

Hamerprijs: € 360

Paolo MARIONI (XX) Een groot polychroom terracotta beeld van Madonna met kinderen. 20ste eeuw.

In de stijl van Eugenio Pattarino. Getekend P. Maroni.

Paolo MARIONI (XX)

18 x 31 x 65 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

91

19516

- various restorations and chips.

Antonio LAMPECCO (1932-2019) 'Vaas' geglazuurde keramiek. (H:29 x D:28 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vlaams Aardewerk, een paraplustaander en vaas. (H:57 x D:27 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Brutalistische Totem (2x)'. (L:25 x W:40 x H:179,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200