Verras me
Terug naar account
Een grote Chinese bolvaas, decor van dames in de tuin. 20ste eeuw. (H:57 x D:29 cm)

Een grote Chinese bolvaas, decor van dames in de tuin. 20ste eeuw. (H:57 x D:29 cm)

Dit stuk werd verkocht op 14.06.2023
Hamerprijs: € 450

Omschrijving van het lot


Een grote Chinese bolvaas, decor van dames in de tuin.

20ste eeuw.

Product details
Titel

Een grote Chinese bolvaas, decor van dames in de tuin. 20ste eeuw. (H:57 x D:29 cm)

Hoogte

57 cm

Diameter

29 cm

Veilingsdatum

14/06/2023 - 14/06/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 563

Lot nummer

139

Lot ID

19375

Conditie rapport


- overall in good condition. 
- There are some minor chips of the enamel layer in the neck of the vase missing. 

Under UV light we can see some light residue of stickers, otherwise, no cracks, restorations or hairlines were found. 

Referenties


Detailfoto's


Een grote Chinese bolvaas, decor van dames in de tuin. 20ste eeuw. (H:57 x D:29 cm)
Een grote Chinese bolvaas, decor van dames in de tuin. 20ste eeuw. (H:57 x D:29 cm)
Een grote Chinese bolvaas, decor van dames in de tuin. 20ste eeuw. (H:57 x D:29 cm)
Een grote Chinese bolvaas, decor van dames in de tuin. 20ste eeuw. (H:57 x D:29 cm)
Een grote Chinese bolvaas, decor van dames in de tuin. 20ste eeuw. (H:57 x D:29 cm)
Een grote Chinese bolvaas, decor van dames in de tuin. 20ste eeuw. (H:57 x D:29 cm)
Een grote Chinese bolvaas, decor van dames in de tuin. 20ste eeuw. (H:57 x D:29 cm)
Een grote Chinese bolvaas, decor van dames in de tuin. 20ste eeuw. (H:57 x D:29 cm)
Een grote Chinese bolvaas, decor van dames in de tuin. 20ste eeuw. (H:57 x D:29 cm)
Een grote Chinese bolvaas, decor van dames in de tuin. 20ste eeuw. (H:57 x D:29 cm)
Een grote Chinese bolvaas, decor van dames in de tuin. 20ste eeuw. (H:57 x D:29 cm)
Een grote Chinese bolvaas, decor van dames in de tuin. 20ste eeuw. (H:57 x D:29 cm)
Een grote Chinese bolvaas, decor van dames in de tuin. 20ste eeuw. (H:57 x D:29 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


AZIATISCH
Een grote Japanse Imari schaal, decor van bloemen en vlinders. 19de eeuw. (D:47 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

AZIATISCH
Een Chinese Famille Rose vaas met decor van bonsai en bloemen. (H:56 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

AZIATISCH
Een antieke olielamp, Chinees Famille Rose porselein, gemonteerd met brons. 19de eeuw. (L:20 x W:20 x H:66 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

AZIATISCH
Een grote Chinese schaal, Famille Rose met decor van een pauw en bloesems. 19de eeuw. (H:12,5 x D:37 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

AZIATISCH
Een Chinese vaas, decor 'Waterbuffel met Vissers'. (H:57 x D:24 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

AZIATISCH
Een Chinese borstelpot, blauw-wit, Swastika decor. Kangxi stijl gemerkt. (H:14,7 x D:12 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

AZIATISCH
Een Chinese Famille Rose vaas met decor van Fauna en Flora. (H:60 x D:24 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

AZIATISCH
Een paar Oosterse vazen met decor van vogels en bomen, gepatineerd brons. (H:27 x D:16 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300