Een antieke radio 'Schaub Super Radio 229/II' (D:35 x W:47 x H:40 cm)

Hamerprijs: € 240

Een antieke radio 'Schaub Super Radio 229/II'

Gelakt hout en metaal.

Circa 1939.

35 x 47 x 40 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 300

Lot nummer

218

19365

Een antieke radio
Een antieke radio
Een antieke radio
Een antieke radio
Een antieke radio
Een antieke radio
Een antieke radio
Een antieke radio
Een antieke radio
Een antieke radio

Schattingsprijs: € 300 - 500

Leica, model M2, een analoge fotocamera. (L:8 x W:14 x H:7,6 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Drie antieke poppen, in een geweven doosje. (L:11,5 x W:17 x H:7 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke houtgesculpteerde pop. 19de eeuw. (L:11,5 x W:17 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote en decoratieve, handgeschilderde tapisserie. (W:220 x H:260 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een groot stuk antiek kantwerk, Lierse, Belgie. 19de eeuw. (L:36,5 x W:130 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een grote faience vaas gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (L:34 x W:40 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van fauna en flora. 17de eeuw. (L:400 x W:260 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500