Een tafellamp met een arend, verguld brons, Hollywood Regency stijl. 20ste eeuw. (D:13 x W:30 x H:57 cm)
Dit stuk werd verkocht op 10.05.2023
Hamerprijs: € 180
Titel | Een tafellamp met een arend, verguld brons, Hollywood Regency stijl. 20ste eeuw. (D:13 x W:30 x H:57 cm) |
Afmetingen | 13 x 30 x 57 cm |
Veilingsdatum | 10/05/2023 - 10/05/2023 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 225 |
Lot nummer | 95 |
Lot ID | 19166 |
Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een grote Lantaarn, gepatineerd metaal en glas. Circa 1900. (H:144 x D:45 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300