Napoleon en 9 generaals, polychroom porselein, 20ste eeuw. (D:7 x W:9 x H:23 cm)
Dit stuk werd verkocht op 10.05.2023
Hamerprijs: € 320
Titel | Napoleon en 9 generaals, polychroom porselein, 20ste eeuw. (D:7 x W:9 x H:23 cm) |
Afmetingen | 7 x 9 x 23 cm |
Veilingsdatum | 10/05/2023 - 10/05/2023 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 400 |
Lot nummer | 256 |
Lot ID | 18909 |
Limoges, een terrine op schaal, handgeschilderd bloemendecor. (D:31 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een paar Vieux Paris vazen, Empire Stijl. 19de eeuw. (L:15 x W:20 x H:38,5 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 200 - 300
Antonio LAMPECCO (1932-2019) 'Vaas' geglazuurde keramiek. (H:29 x D:28 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300