Verras me
Terug naar account
Twee Romeinse kazuifels met stola, rode stof met dik goudbrokaat.

Twee Romeinse kazuifels met stola, rode stof met dik goudbrokaat.

Dit stuk werd verkocht op 22.03.2023
Hamerprijs: € 2.000

Omschrijving van het lot


Twee Romeinse kazuifels met stola, rode stof met dik goudbrokaat. 

Afbeeldingen van 'Het Heilig lam'

Product details
Titel

Twee Romeinse kazuifels met stola, rode stof met dik goudbrokaat.

Veilingsdatum

22/03/2023 - 23/03/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.500

Lot nummer

218

Lot ID

18812

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Twee Romeinse kazuifels met stola, rode stof met dik goudbrokaat.
Twee Romeinse kazuifels met stola, rode stof met dik goudbrokaat.
Twee Romeinse kazuifels met stola, rode stof met dik goudbrokaat.
Twee Romeinse kazuifels met stola, rode stof met dik goudbrokaat.
Twee Romeinse kazuifels met stola, rode stof met dik goudbrokaat.
Twee Romeinse kazuifels met stola, rode stof met dik goudbrokaat.
Twee Romeinse kazuifels met stola, rode stof met dik goudbrokaat.
Twee Romeinse kazuifels met stola, rode stof met dik goudbrokaat.
Twee Romeinse kazuifels met stola, rode stof met dik goudbrokaat.
Twee Romeinse kazuifels met stola, rode stof met dik goudbrokaat.
Twee Romeinse kazuifels met stola, rode stof met dik goudbrokaat.
Twee Romeinse kazuifels met stola, rode stof met dik goudbrokaat.
Twee Romeinse kazuifels met stola, rode stof met dik goudbrokaat.
Twee Romeinse kazuifels met stola, rode stof met dik goudbrokaat.
Twee Romeinse kazuifels met stola, rode stof met dik goudbrokaat.
Twee Romeinse kazuifels met stola, rode stof met dik goudbrokaat.
Twee Romeinse kazuifels met stola, rode stof met dik goudbrokaat.
Twee Romeinse kazuifels met stola, rode stof met dik goudbrokaat.

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


RELIGIEUS
Een paar antieke verzilverde kandelaars, verzilverd brons. (L:24 x W:24 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

RELIGIEUS
Een messing thecahouder met relikwie van het 'Heilig Kruis'. (L:6,5 x W:16,5 x H:16,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Een paar smeedijzer tafellampen in Neogotische stijl. Bijgevoegd een kandelaar. (H:63 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

RELIGIEUS
Madonna met kind, gezeten op een kasteel gedragen door Engelen. Olie op paneel. 18de eeuw. (W:32 x H:45,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Een groot beeld 'Madonna met kind op de maansikkel', gepatineerd gips. (H:130 x D:44 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

RELIGIEUS
Een kleine stralenmonstrans met relikwie voor het 'Heilig Kruis'. (L:10 x W:17,5 x H:30,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

RELIGIEUS
Een 'Altaarschel' met inscriptie voor Sint Macharius, messing. (H:15 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

RELIGIEUS
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900. (L:16 x W:32 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300