Een commode, Lodewijk XV, twee lades, marqueterie fineer en gemonteerd met brons. 18de eeuw. (D:65 x W:145 x H:89 cm)

Dit stuk werd verkocht op 10.05.2023
Hamerprijs: € 19.000

Een commode "à Traverse Cachée", Epoque Lodewijk XV, twee lades, marqueterie fineer met een bloemenpatroon en gemonteerd met verguld brons.

Afgewerkt met een marmer blad 'Breche D'Alep'

18de eeuw.

65 x 145 x 89 cm

10/05/2023 - 10/05/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 23.750

Lot nummer

219

18807

- old restorations

Overall in our opinion in great condition.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een 6-delig Lodewijk XVI stijl salon, circa 1900. (L:71 x W:162 x H:119 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 600 - 800

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een paar antieke Lodewijk XV stijl armstoelen. (L:73 x W:78 x H:108 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500