Een armzetel, verguld hout in Lodewijk XV stijl. 20ste eeuw. (D:78 x W:67 x H:107 cm)

Hamerprijs: € 300

Een armzetel, verguld hout in Lodewijk XV stijl. 20ste eeuw.

78 x 67 x 107 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

659

18769

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke 2-deurskast, hardhout. (L:36 x W:64 x H:143 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 600 - 800

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Venitiaanse spiegel, geëtst en gekleurd glas. Circa 1900. (W:83 x H:150 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 200 - 300