Mathurin MOREAU (1822-1912) 'Dame met een vogel' gepatineerd brons. (H:67 x D:24 cm)
Hamerprijs: € 1.100
Mathurin MOREAU (1822-1912) |
Titel | Mathurin MOREAU (1822-1912) 'Dame met een vogel' gepatineerd brons. (H:67 x D:24 cm) |
Hoogte | 67 cm |
Diameter | 24 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.375 |
Lot nummer | 26 |
Lot ID | 18659 |
De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Monumentaal Sculptuur'. (L:53 x W:74 x H:143 cm)
Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000
Roger RAVEEL (1921-2013) 'Een confrontatie' 2001. (L:7,5 x W:27 x H:23 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600