Heilige Rochus met z'n hond, gesculpteerd hout, 19de eeuw. (D:20 x W:22 x H:78 cm)

Hamerprijs: € 550

Heilige Rochus met z'n hond, gesculpteerd en gepolychromeerd hout.

19de eeuw.

20 x 22 x 78 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 688

Lot nummer

272

18424

Heilige Rochus met z
Heilige Rochus met z
Heilige Rochus met z
Heilige Rochus met z
Heilige Rochus met z
Heilige Rochus met z
Heilige Rochus met z
Heilige Rochus met z
Heilige Rochus met z
Heilige Rochus met z
Heilige Rochus met z
Heilige Rochus met z
Heilige Rochus met z
Heilige Rochus met z

Een groot beeld 'Madonna met kind op de maansikkel', gepatineerd gips. (H:130 x D:44 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een verzegelde theca met relikwieën voor de 12 apostelen. (W:4,5 x H:6,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Schattingsprijs: € 200 - 300

Drie grote kruisbeelden, gesculpteerd hout en gips. (W:46 x H:115 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een Madonna met kind, gesculpteerde en gepatineerde eik, 19de eeuw. (L:19 x W:28 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

11 stuks devotionalia, 19de eeuw. Meerschuim sculpturen, Heilig harten e.a. (W:23 x H:31 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300