Paul VERNON (1796-1875) 'Serrignez-Pont' olie op paneel, 1876. (W:23,5 x H:24 cm)

Hamerprijs: € 300

Paul VERNON (1796-1875) 'Serrignez-Pont'

Een schilderij, olie op paneel.

Getekend en gedateerd links onderaan. 1876.
Titel rechts onderaan.

Paul VERNON (1796-1875)

23,5 cm

24 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

966

18353

Paul VERNON (1796-1875)
Paul VERNON (1796-1875)
Paul VERNON (1796-1875)
Paul VERNON (1796-1875)
Paul VERNON (1796-1875)
Paul VERNON (1796-1875)
Paul VERNON (1796-1875)

Théophile LYBAERT (1848-1927) 'Lezende Monnik' 1875. (W:39 x H:43 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jan VAN DER LOO (1908-1978) 'Bloemenvaas'. (W:38 x H:45,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jules BAHIEU (1847-1916) 'De Schaapschuur'. (W:65,5 x H:49,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Asanda KUPA (1981)(attr.) 'Scène met draagsters'. (W:92 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Theodorus VAN OORSCHOT (1910-1989) 'Bloemenvaas'. (W:75 x H:95 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Paul HAGEMANS (1884-1959) 'Visser op de vijver'. (W:84 x H:62 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Roland DEVOLDER (1938) 'Tekening en gekleurde ets'. (W:68 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Délion (XIX) 'De Paardenkar' olie op paneel. (W:26 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180