Roland DEVOLDER (1938) |
Titel | Roland DEVOLDER (1938) 'Tekening en gekleurde ets'. (W:68 x H:47 cm) |
Breedte/diepte | 68 cm |
Hoogte | 47 cm |
Schattingsprijs | € 150 - € 250 |
Lot nummer | 463 |
Lot ID | 24232 |
Meer van deze artiest
Gestorven Christus met een aartsengel, olie op paneel. 18de/19de eeuw. (W:75,5 x H:80,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Charles VERBRUGGHE (1877-1974) 'Neige Environ de Bruges' 1940. (W:55,5 x H:40,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Portret van Sophie Genovieve, Olie op doek. Oostende, 1856. (W:65 x H:81 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250