Verras me
Terug naar account
Een grote houder met 16 kaarsenhouders, waarsschijnlijk voor een processie. (D:37 x W:37 x H:113 cm)

Een grote houder met 16 kaarsenhouders, waarsschijnlijk voor een processie. (D:37 x W:37 x H:113 cm)

Dit stuk werd verkocht op 22.03.2023
Hamerprijs: € 360

Omschrijving van het lot


Een grote houder met 16 kaarsenhouders, waarsschijnlijk voor een processie. 

Product details
Titel

Een grote houder met 16 kaarsenhouders, waarsschijnlijk voor een processie. (D:37 x W:37 x H:113 cm)

Afmetingen

37 x 37 x 113 cm

Veilingsdatum

22/03/2023 - 23/03/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

259

Lot ID

17862

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een grote houder met 16 kaarsenhouders, waarsschijnlijk voor een processie. (D:37 x W:37 x H:113 cm)
Een grote houder met 16 kaarsenhouders, waarsschijnlijk voor een processie. (D:37 x W:37 x H:113 cm)
Een grote houder met 16 kaarsenhouders, waarsschijnlijk voor een processie. (D:37 x W:37 x H:113 cm)
Een grote houder met 16 kaarsenhouders, waarsschijnlijk voor een processie. (D:37 x W:37 x H:113 cm)
Een grote houder met 16 kaarsenhouders, waarsschijnlijk voor een processie. (D:37 x W:37 x H:113 cm)
Een grote houder met 16 kaarsenhouders, waarsschijnlijk voor een processie. (D:37 x W:37 x H:113 cm)
Een grote houder met 16 kaarsenhouders, waarsschijnlijk voor een processie. (D:37 x W:37 x H:113 cm)
Een grote houder met 16 kaarsenhouders, waarsschijnlijk voor een processie. (D:37 x W:37 x H:113 cm)
Een grote houder met 16 kaarsenhouders, waarsschijnlijk voor een processie. (D:37 x W:37 x H:113 cm)
Een grote houder met 16 kaarsenhouders, waarsschijnlijk voor een processie. (D:37 x W:37 x H:113 cm)
Een grote houder met 16 kaarsenhouders, waarsschijnlijk voor een processie. (D:37 x W:37 x H:113 cm)
Een grote houder met 16 kaarsenhouders, waarsschijnlijk voor een processie. (D:37 x W:37 x H:113 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


RELIGIEUS
Drie paar kerkkandelaars, brons/messing. Neogotiek. (H:86 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Een klein reliquarium met relikwie van het heilig kruis. (L:8 x W:10 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

RELIGIEUS
Een antiek houtgesculpteerd beeld van Moeder met kind, geborduurd kleed. 19de eeuw. (W:36 x H:97 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

RELIGIEUS
Een paar antieke verzilverde kandelaars, verzilverd brons. (L:24 x W:24 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

RELIGIEUS
Een antieke 'Hostie-bakvorm', gietijzer. 19de eeuw. (L:17 x W:74 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

RELIGIEUS
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900. (L:16 x W:32 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Een altaarkruis met bijhorende kandelaars, Messing, Neogotiek, Waarschijnlijk Bourdon, Gent. 19de eeuw. (L:21 x W:27,5 x H:57,5

Schattingsprijs: € 300 - 500

RELIGIEUS
Vijf verzegelde theca's met relikwieën. (D:3,8 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600