Een grote houder met 16 kaarsenhouders, waarsschijnlijk voor een processie. (D:37 x W:37 x H:113 cm)
Hamerprijs: € 360
Titel | Een grote houder met 16 kaarsenhouders, waarsschijnlijk voor een processie. (D:37 x W:37 x H:113 cm) |
Afmetingen | 37 x 37 x 113 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 450 |
Lot nummer | 259 |
Lot ID | 17862 |
Een klein reliquarium met relikwie van het heilig kruis. (L:8 x W:10 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antiek houtgesculpteerd beeld van Moeder met kind, geborduurd kleed. 19de eeuw. (W:36 x H:97 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900. (L:16 x W:32 x H:32 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300