Bourdon-De Bruyne, 'Tekening voor een Kelk' aquarel en inkt op papier. 19de eeuw. (W:20 x H:30 cm)
Hamerprijs: € 700
Titel | Bourdon-De Bruyne, 'Tekening voor een Kelk' aquarel en inkt op papier. 19de eeuw. (W:20 x H:30 cm) |
Breedte/diepte | 20 cm |
Hoogte | 30 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 875 |
Lot nummer | 168 |
Lot ID | 17743 |
Portret van een jonge soldaat, olie op doek. Waarschijnlijk Empire periode. (W:22 x H:27 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 120 - 180
Een kruisbeeld met een kapel, mahoniehout. 19de eeuw. (L:12 x W:24 x H:70 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Emile SPILLIAERT (1858-1913) 'Boten aan de kade' 1877. (W:80 x H:64 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600