Bourdon-De Bruyne, 'Tekening voor een Kelk' aquarel en inkt op papier. 19de eeuw. (W:20 x H:30 cm)

Hamerprijs: € 700

Bourdon-De Bruyne, 'Tekening voor een Kelk' aquarel en inkt op papier. 19de eeuw.

20 cm

30 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 875

Lot nummer

168

17743

Bourdon-De Bruyne,
Bourdon-De Bruyne,
Bourdon-De Bruyne,
Bourdon-De Bruyne,
Bourdon-De Bruyne,
Bourdon-De Bruyne,

Portret van een jonge soldaat, olie op doek. Waarschijnlijk Empire periode. (W:22 x H:27 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 400 - 600

Gustave VIDAL (1895-1966) 'Avondzicht'. (W:55 x H:46,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een kruisbeeld met een kapel, mahoniehout. 19de eeuw. (L:12 x W:24 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Emile SPILLIAERT (1858-1913) 'Boten aan de kade' 1877. (W:80 x H:64 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Naar Léon PERRAULT (1832-1908) 'Portret van een jong meisje'. (W:65 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 200 - 300