Kuchswanzpendel Klok
Dit stuk werd verkocht op 03.12.2020
Hamerprijs: € 460
Titel | Kuchswanzpendel Klok |
Veilingsdatum | 03/12/2020 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 575 |
Lot nummer | 208 |
Lot ID | 1679 |
Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:20 x W:32 x H:43 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een driedelige schouwgarnituur, Klok met zijstukken, Verguld brons op groene marmer. Frankrijk, 19de eeuw. (L:16,5 x W:37 x H:51
Schattingsprijs: € 500 - 800
Een driedelige schouwgarnituur klok met zijstukken. Brons met porselein. 20ste eeuw. (L:12 x W:20 x H:41 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een schouwklok, brons, decor met engelen. Circa 1900. (L:21 x W:27 x H:54 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antieke 'Chronograaf' zakhorloge, eerste helft van de 20ste eeuw. (W:6,4 x H:10 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250