Een kruisbeeld gemaakt uit gesculpteerd palmenhout, ingelegd met parelmoer. 19de eeuw. (L: 6 x W: 13 x H: 25,5 cm)
Dit stuk werd verkocht op 23.11.2022
Hamerprijs: € 220
Titel | Een kruisbeeld gemaakt uit gesculpteerd palmenhout, ingelegd met parelmoer. 19de eeuw. (L: 6 x W: 13 x H: 25,5 cm) |
Afmetingen | 6 x 13 x 25,5 cm |
Veilingsdatum | 23/11/2022 - 24/11/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 275 |
Lot nummer | 322 |
Lot ID | 16025 |
Een kruisbeeld met een kapel, mahoniehout. 19de eeuw. (L:12 x W:24 x H:70 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
11 stuks devotionalia, 19de eeuw. Meerschuim sculpturen, Heilig harten e.a. (W:23 x H:31 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900. (L:16 x W:32 x H:32 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500