Floris JESPERS (1889-1965) 'Gezeten figuur' gouache op papier. 1943.
23 en 24 November 2022

Schattingsprijs: € 240 - € 340

Floris JESPERS (1889-1965) 'Gezeten figuur' gouache op papier. Getekend en gedateerd 1943.

Floris JESPERS (1889-1965)

27 cm

35 cm

23/11/2022 - 24/11/2022

Schattingsprijs

€ 240 - € 340

15898

Franz COURTENS (1854-1943) 'Bateau de pëche à la côte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Fernand TOUSSAINT (1873-1955/56) 'Boottocht bij Huwelijk' mixed media op board.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Lievin HERREMANS (1858-1907/21) 'Bij de haard' olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Vrouw met kat', een lithografie

Schattingsprijs: € 100 - 200

Lucien FRANK (1857-1920) 'Marine' olie op doek

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

CORNEILLE (1922-2010) 'Zonder Titel' een lithografie. 1975.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Charles HERMANS (1839-1924) 'Naakt' olie op doek

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Schattingsprijs: € 240 - 340