Titel | Een antieke corpus en kruisbeeld, gesculpteerd en polychrome hout, 18de eeuw. (W: 26 x H: 42,5 cm) |
Breedte/diepte | 26 cm |
Hoogte | 42,5 cm |
Veilingsdatum | 23/11/2022 - 24/11/2022 |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot nummer | 329 |
Lot ID | 15888 |
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een kruisbeeld met een kapel, mahoniehout. 19de eeuw. (L:12 x W:24 x H:70 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Gestorven Christus met een aartsengel, olie op paneel. 18de/19de eeuw. (W:75,5 x H:80,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
11 stuks devotionalia, 19de eeuw. Meerschuim sculpturen, Heilig harten e.a. (W:23 x H:31 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300