Vico MAGISTRETTI (1920-2006) 'Veranda' voor Cassina. Leder en metaal. (L: 83 x W: 174 x H: 80 cm)

Hamerprijs: € 1.600

Vico MAGISTRETTI (1920-2006) 'Veranda' voor Cassina. Leder en metaal.

Vico MAGISTRETTI (1920-2006)

83 x 174 x 80 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.000

Lot nummer

764

15281

Vico MAGISTRETTI (1920-2006)
Vico MAGISTRETTI (1920-2006)
Vico MAGISTRETTI (1920-2006)
Vico MAGISTRETTI (1920-2006)
Vico MAGISTRETTI (1920-2006)
Vico MAGISTRETTI (1920-2006)
Vico MAGISTRETTI (1920-2006)
Vico MAGISTRETTI (1920-2006)
Vico MAGISTRETTI (1920-2006)
Vico MAGISTRETTI (1920-2006)
Vico MAGISTRETTI (1920-2006)
Vico MAGISTRETTI (1920-2006)
Vico MAGISTRETTI (1920-2006)
Vico MAGISTRETTI (1920-2006)

Delvaux, een handtas gemaakt uit wit leder met vergulde elementen.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Pietro AROSIO (1946) 'Monopoli' voor Airon, een set van 6 stoelen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Fantasia Verlichting, een tafellamp in de vorm van een toekan. Laat 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 50 - 100