Een paar grote kandelaars, rode marmer met verguld brons.Versierd met spelende kinderen en satyr figuren. 19de eeuw. (H: 78 x D:
Hamerprijs: € 1.200
Titel | Een paar grote kandelaars, rode marmer met verguld brons.Versierd met spelende kinderen en satyr figuren. 19de eeuw. (H: 78 x D: |
Hoogte | 78 cm |
Diameter | 32 cm |
Veilingsdatum | 21/09/2022 - 22/09/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.500 |
Lot nummer | 333 |
Lot ID | 15195 |
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500
Schattingsprijs: € 80 - 120
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 300 - 500