Alfons BLOMME (1889-1979) 'Watermolen van Heule' olie op doek. (W: 79,5 x H: 66 cm)

Hamerprijs: € 280

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Watermolen van Heule' een schilderij, olie op doek.

Alfons BLOMME (1889-1979)

79,5 cm

66 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 350

Lot nummer

38

14878

Alfons BLOMME (1889-1979)

Bengt LINDSTRÖM (1925-2008) 'Twee Lithografieën'. (W:52 x H:73 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Henri PAUWELS (1903-1983) 'De Boerderij'. (W:60 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Karel VAN BELLE (1884-1959) 'De Aankomst'. (W:80 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Gustav KLIMT (1862-1918) '25 drawings selected and interpreted by Alice Strobl', volledig. (L:61 x W:44 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Roland DEVOLDER (1938) 'Engelen'. (W:29 x H:39 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Roland DEVOLDER (1938) 'Tekening en gekleurde ets'. (W:68 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Charles VERBRUGGHE (1877-1974) 'Neige Environ de Bruges' 1940. (W:55,5 x H:40,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Reigers aan de vijver'. (W:145 x H:120 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800