Een schouwklok en een paar cassolettes, verguld brons. 19de eeuw. (W: 38 x H: 28 cm)
Hamerprijs: € 450
Titel | Een schouwklok en een paar cassolettes, verguld brons. 19de eeuw. (W: 38 x H: 28 cm) |
Breedte/diepte | 38 cm |
Hoogte | 28 cm |
Veilingsdatum | 21/09/2022 - 22/09/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 563 |
Lot nummer | 321 |
Lot ID | 14819 |
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 80 - 120
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 150 - 250