Een schouwklok gemaakt uit brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (L: 23 x W: 29 x H: 42 cm)

Hamerprijs: € 360

Een schouwklok gemaakt uit brons in Lodewijk XVI stijl. Afgewerkt met vergulding en verzilvering en een buste van een dame. Circa 1900. Het binnenwerk van de klok werd vervangen door een batterijwerk.

23 x 29 x 42 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

322

14677

Een driedelige schouwgarnituur, klok met twee kandelaars. Gepatineerd brons. (L:16 x W:33 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:21 x W:55 x H:48 cm)

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:20 x W:32 x H:43 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een schouwklok, verguld brons, Empire. Circa 1800. (L:11,5 x W:26 x H:39,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Lerolle Parijs, een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, verguld brons. Frankrijk, 19de eeuw. (L:26 x W:70 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 12.000 - 18.000

Een driedelige schouwgarnituur klok met zijstukken. Brons met porselein. 20ste eeuw. (L:12 x W:20 x H:41 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke Zwitserse of Zwarte-Woud klok, circa 1880. (W:38 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300