Een schouwklok gemaakt uit brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (L: 23 x W: 29 x H: 42 cm)

Hamerprijs: € 360

Een schouwklok gemaakt uit brons in Lodewijk XVI stijl. Afgewerkt met vergulding en verzilvering en een buste van een dame. Circa 1900. Het binnenwerk van de klok werd vervangen door een batterijwerk.

23 x 29 x 42 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

322

14677

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een kolompendule afgewerkt met inlgewerk in napoleon 3 stijl. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een driedelige schouwgarnituur met klok en kandelaars, circa 1900

Schattingsprijs: € 150 - 250