Pierre CHENET (XX-XXI) 'Stier' gepatineerd brons. (L: 40 x H: 28 cm)

Hamerprijs: € 340

Pierre CHENET (XX-XXI) 'Stier' gemaakt uit gepatineerd brons.

Pierre CHENET (XX-XXI)

Lengte

40 cm

28 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 425

Lot nummer

682

14656

Pierre CHENET (XX-XXI)
Pierre CHENET (XX-XXI)
Pierre CHENET (XX-XXI)
Pierre CHENET (XX-XXI)
Pierre CHENET (XX-XXI)
Pierre CHENET (XX-XXI)
Pierre CHENET (XX-XXI)
Pierre CHENET (XX-XXI)
Pierre CHENET (XX-XXI)
Pierre CHENET (XX-XXI)
Pierre CHENET (XX-XXI)
Pierre CHENET (XX-XXI)
Pierre CHENET (XX-XXI)
Pierre CHENET (XX-XXI)

Martin GÖTZE (1865-1928) 'Die Stille' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Jean-Baptiste GERMAIN (1841-1910) 'Figuur van een klassieke jonkvrouw en heer' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Alimondo CIAMPI (1876-1939) "Nudo Femminile' gepatineerd brons op een marmer sokkel. 1937.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.000

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

W. FULLER (XIX-XX) 'Baigneuse' gepatineerd brons op een groene marmer sokkel.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke polychrome houtsculptuur van Madonna met kind, circa 1900-1920.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een goudgeglazuurde terracotta buste gemerkt G. De La Soit. 1931

Schattingsprijs: € 80 - 120

Schattingsprijs: € 150 - 250