Léon GOOSSENS (XX) 'Rode vaas' gemaakt uit geglazuurde keramiek. (H:41,5 cm)

Dit stuk werd verkocht op 15.06.2022
Hamerprijs: € 150

Léon GOOSSENS (XX) 'Rode vaas' gemaakt uit geglazuurde keramiek. Niet gemerkt.

Léon GOOSSENS (XX)

41,5 cm

15/06/2022 - 16/06/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

705

14402

Léon GOOSSENS (XX)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Charles & Ray EAMES (XX-XXI) 'Eames Fibreglass Armchair DAW'. Herman Miller. (L:57 x W:65 x H:85 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:15 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 150 - 250

Royal Dux, een paar vazen en een dame met twee manden. Polychroom porselein. (L:17 x W:36 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Deknudt, twee spiegels. Verguld hout. (W:79 x H:125 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 400 - 600