Deknudt, een vergulde zonnespiegel gemaakt uit gesculpteerd hout. (D:68 cm)

Dit stuk werd verkocht op 15.06.2022
Hamerprijs: € 300

Deknudt, een vergulde zonnespiegel gemaakt uit gesculpteerd hout. Gemerkt.

68 cm

15/06/2022 - 16/06/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

653

14337

Een Hollywood Regency stijl barwagen, bijzettafel en twee kandelaars. (L:52 x W:97 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Twaalf kinderramelaars, vooral gemaakt uit zilver. (H:10 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een collectie fotoboeken, waarvan 1 met een muziekdoos. (W:24 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Een Arabescato marmeren koffietafel, met een marqueterie inleg decor. Circa 1980. (L:130 x W:130 x H:33 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 200 - 300