Maurice LANGASKENS (1884-1946) 'Le Baiser Maternel' een ets, gemerkt Epreuve D'artiste. (W:66 x H:55 cm)
Dit stuk werd verkocht op 15.06.2022
Hamerprijs: € 100
Maurice LANGASKENS (1884-1946) |
Titel | Maurice LANGASKENS (1884-1946) 'Le Baiser Maternel' een ets, gemerkt Epreuve D'artiste. (W:66 x H:55 cm) |
Breedte/diepte | 66 cm |
Hoogte | 55 cm |
Veilingsdatum | 15/06/2022 - 16/06/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 125 |
Lot nummer | 128 |
Lot ID | 14239 |