Maurice LANGASKENS (1884-1946) 'Le Baiser Maternel' een ets, gemerkt Epreuve D'artiste. (W:66 x H:55 cm)

Dit stuk werd verkocht op 15.06.2022
Hamerprijs: € 100

Maurice LANGASKENS (1884-1946) 'Le Baiser Maternel' een ets, gemerkt Epreuve D'artiste. Achteraan gemerkt 'Ex Libris, Maurice Langasekens'.

Maurice LANGASKENS (1884-1946)

66 cm

55 cm

15/06/2022 - 16/06/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

128

14239

Flori VAN ACKER (1858-1940) "Levure Royale Bruges".

Schattingsprijs: € 200 - 300

Charles VERBRUGGHE (1877-1974) 'Le Dyver De Bruges'

Schattingsprijs: € 200 - 300

Guy BERBÉ (1937) 'Les Compasses' 1971.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Sneeuwlandschap'.

Charles VERBRUGGHE (1877-1974) 'Paardbrug van Brugge'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Albert Einstein'.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jules DE BRUYCKER (1870-1945) 'Kultur!'.

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000