Jules DE BRUYCKER (1870-1945) 'Kultur!'.
19 juni 2024

Schattingsprijs: € 3.000 - € 5.000

Ets
Getekend rechts onderaan.
Genummerd 12/35
Getiteld: 'Kultur!'

Jules DE BRUYCKER (1870-1945)

19/06/2024 - 19/04/2024

Schattingsprijs

€ 3.000 - € 5.000

24646

Tony VAN OS (1886-1945) 'Sneeuwlandschap met een schip'.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jan VAN CAMPENHOUT (1907-1972) 'Clown'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Sneeuwlandschap'.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Charles VERBRUGGHE (1877-1974) 'Paardbrug van Brugge'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Willem VAN HECKE (1893-1976) 'Figuren', drie schilderijen.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Eugène VERBOECKHOVEN (1798/99-1881) 'Paard' een tekening, 1834.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Willy HELLEWEGEN (1914-1991) 'Composition'.

Schattingsprijs: € 300 - 500