Jules DE BRUYCKER (1870-1945) 'Kultur!'.
19 juni 2024

Schattingsprijs: € 3.000 - € 5.000

Ets
Getekend rechts onderaan.
Genummerd 12/35
Getiteld: 'Kultur!'

Jules DE BRUYCKER (1870-1945)

19/06/2024 - 19/04/2024

Schattingsprijs

€ 3.000 - € 5.000

24646

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Albert Einstein'.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jules DE BRUYCKER (1870-1945) 'De Veergreppe, Ghent' 1906.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jef VAN LEEMPUTTEN (1867-1948) 'Leeuwen'.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Willy HELLEWEGEN (1914-1991) 'Composition' 1971.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een antiek schilderij 'De Kroning van Maria' olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Eugène VERBOECKHOVEN (1798/99-1881) 'Paard' een tekening, 1834.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Guy BERBÉ (1937) 'Les Cravattes' 1968.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Carlo DE BROUCKÈRE (1920) 'Figuren op de dijk'

Schattingsprijs: € 150 - 250