Guy BERBÉ (1937) 'Les Compasses' 1971.
19 juni 2024

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Olie op board.
Gesigneerd rechs onderaan.
Gedateerd 1971.

Guy BERBÉ (1937)

19/06/2024 - 19/04/2024

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

24966

Jan VAN CAMPENHOUT (1907-1972) 'Pierrot'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Maurice BOEL (1913-1998) 'Abstract' 1970.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Sneeuwlandschap'.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Jules MERCKAERT (1872-1924) 'De Vijver' 1916.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jef VAN TUERENHOUT (XX) 'Figuur'.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Carlo DE BROUCKÈRE (1920) 'Figuren op de dijk'

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jan VAN CAMPENHOUT (1907-1972) 'Clown'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Luc PEIRE (1916-1994) Louxor B' een lithografie.

Schattingsprijs: € 200 - 300