Guy BERBÉ (1937) 'Les Compasses' 1971.
19 juni 2024

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Olie op board.
Gesigneerd rechs onderaan.
Gedateerd 1971.

Guy BERBÉ (1937)

19/06/2024 - 19/04/2024

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

24966

Willem VAN HECKE (1893-1976) 'Figuren', drie schilderijen.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Joseph WILLAERT (1936-2014) 'Stoel', 1974 - 73/100

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jef VAN TUERENHOUT (XX) 'Figuur'.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Pal HORVATH (1936) 'Lithografie'.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Carlo DE BROUCKÈRE (1920) 'Figuren op de dijk'

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jef VAN LEEMPUTTEN (1867-1948) 'Leeuwen'.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Eugène VERBOECKHOVEN (1798/99-1881) 'Paard' een tekening, 1834.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Robert MEYTEN (XX) 'Surrealistisch landschap' 1976.

Schattingsprijs: € 150 - 250