Alfons BLOMME (1889-1979) 'Albert Einstein'.
19 juni 2024

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Een lithografie
Onderaan getekend in wit potlood.
Getiteld 'Albert Einstein'.

Alfons BLOMME (1889-1979)

58 cm

72 cm

19/06/2024 - 19/04/2024

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

24917

Luc PEIRE (1916-1994) Louxor B' een lithografie.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jef VAN LEEMPUTTEN (1867-1948) 'Leeuwen'.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Robert MEYTEN (XX) 'Surrealistisch landschap' 1976.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Joseph WILLAERT (1936-2014) 'Stoel', 1974 - 73/100

Schattingsprijs: € 200 - 300

Maurice BOEL (1913-1998) 'Abstract' 1970.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Charles VERBRUGGHE (1877-1974) 'Paardbrug van Brugge'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Eugène VERBOECKHOVEN (1798/99-1881) 'Paard' een tekening, 1834.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Jules DE BRUYCKER (1870-1945) 'De Veergreppe, Ghent' 1906.

Schattingsprijs: € 200 - 300