Maurice BOEL (1913-1998) 'Abstract' 1970.
19 juni 2024

Schattingsprijs: € 400 - € 600

Maurice BOEL (1913-1998) 'Abstract schilderij'

Olie op doek.
Getekend rechts onderaan.
Gedateerd 1970.

Provenance: Het schilderij werd tijdens een tombola gewonnen bij de Rotary. Een foto van de overhandiging van het schilderij is beschikbaar op aanvraag.

Maurice BOEL (1913-1998)

60 cm

45 cm

19/06/2024 - 19/04/2024

Schattingsprijs

€ 400 - € 600

24783

Jan VAN CAMPENHOUT (1907-1972) 'Pierrot'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Willy HELLEWEGEN (1914-1991) 'Composition' 1971.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Jef VAN LEEMPUTTEN (1867-1948) 'Leeuwen'.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Albert Einstein'.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Sneeuwlandschap'.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Frans PIENS (1922-1973) Twee abstracte stilllevens, olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Georges DE SAEDELER (XX) een decoratief 'Schilderspallet' met een kustlandschap.

Schattingsprijs: € 100 - 200