Een antiek majolica sierbord met handgeschilderd decor. Umbra, Italy.  (H:6,5 x D:43 cm)

Dit stuk werd verkocht op 15.06.2022
Hamerprijs: € 200

Een antiek majolica sierbord met handgeschilderd decor. Umbra, Italy. Niet gemerkt.

6,5 cm

43 cm

15/06/2022 - 16/06/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

612

13765

The plate is generally in good condition.

- There is a chip to the glaze at 12 o'clock and between 8 and 9 o'clock, 4 o'clock.

- The faience audibly sounds firm and without a hairline when tapped.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:18,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:57 x D:11 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Charles CATTEAU (1880-1966) 'Decor 2366' voor Boch Keramis. (H:32 x D:19 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Antonio LAMPECCO (1932-2019) 'Vaas' geglazuurde keramiek. (H:29 x D:28 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Limoges, een terrine op schaal, handgeschilderd bloemendecor. (D:31 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250