Een Chinese balustervaas met deksel, handgeschilderd decor van fauna en flora. 19de/20ste eeuw. (43 x 25 cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.04.2022
Hamerprijs: € 1.600

Een Chinese balustervaas met deksel, met handgeschilderd decor van fauna en flora. 19de/20ste eeuw.

43 cm

25 cm

20/04/2022 - 21/04/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.000

Lot nummer

14

13398

The vase is generally in excellent condition, with the following remarks:

- There is a small chip on the rim of the lid.

- On the inside of the vase, under UV light we can see two cracks in the shape of a star, not visible on the outside of the vase, possibly under the glaze.

- There is some craquelure forming in the glaze.

- There are some visible surface scratches on the glaze.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Zes stuks Japans Imari porselein, 19de/20ste eeuw. (D:23 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een antieke houtsculptuur van een monnik, 18de/19de eeuw. (L:36 x W:30 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Twee Chinese theepotten met decor van figuren. (L:13 x W:17,5 x H:10 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een grote Chinese schaal, Famille Rose met decor van een pauw en bloesems. 19de eeuw. (H:12,5 x D:37 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese Famille Verte 'Roulleau' vaas. Kangxi mark. (H:46 x D:20 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 200 - 300