Capodimonte, een collectie van 5 vazen gemaakt uit geglazuurde faience (27 x 47 x 30cm)
Dit stuk werd verkocht op 20.04.2022
Hamerprijs: € 400
Titel | Capodimonte, een collectie van 5 vazen gemaakt uit geglazuurde faience (27 x 47 x 30cm) |
Afmetingen | 27 x 47 x 30 cm |
Veilingsdatum | 20/04/2022 - 21/04/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 500 |
Lot nummer | 835 |
Lot ID | 12893 |
Schattingsprijs: € 150 - 250
Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)
Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000
Schattingsprijs: € 80 - 120