Capodimonte, een collectie van 5 vazen gemaakt uit geglazuurde faience (27 x 47 x 30cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.04.2022
Hamerprijs: € 400

Capodimonte, een collectie van 5 vazen gemaakt uit geglazuurde faience. 20ste eeuw.

27 x 47 x 30 cm

20/04/2022 - 21/04/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

835

12893

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:18,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Schattingsprijs: € 80 - 120

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:73 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:16 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300