Een paar cassolettes gemaakt uit groene marmer gemonteerd met brons. (H:51cm)

Hamerprijs: € 700

Een paar cassolettes gemaakt uit groene marmer gemonteerd met verguld bronzen zwanen en guirlandes. 19de eeuw.

20 x 28 x 51 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 875

Lot nummer

237

11097

Leica M6, no. 2235295.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Leica, vier lenzen, en twee filters.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Rolleiflex Synchro-Compur, Franke & Heidece, Germany.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Leica R-E, Summicron-R F2 E55

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar fijne cassolettes, verguld brons op marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Leica M3, No. 9100077.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een paar decoratieve theatermaskers, Geitenbokken, Papier-Maché, circa 1920.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200