Een paar cassolettes gemaakt uit groene marmer gemonteerd met brons. (H:51cm)

Hamerprijs: € 700

Een paar cassolettes gemaakt uit groene marmer gemonteerd met verguld bronzen zwanen en guirlandes. 19de eeuw.

20 x 28 x 51 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 875

Lot nummer

237

11097

Zes miniatuur kanonnen, 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Philippe STARCK (1949) 'Max Le Chinois' voor Alessi, een vergiet

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een doopschaal, messing, afbeelding van het Lam Gods. 16de/17de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke klok gemonteerd op een houten beugel. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Montblanc Masterpiece, een vulpen met 14 karaats gouden penpunt.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Circle Y Brand Yoakum Texas, Een zadel gemaakt uit leder, beenbeschermers en een lasso.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een groot stuurwiel voor een schip, gemaakt uit hout.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antiek kermispaard gemaakt uit gesculpteerd hout met originele polychromie.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200