Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Dame met gitaar' een uitzonderlijk groot bronzen beeld. (H:107cm)
Hamerprijs: € 8.500
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) |
Titel | Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Dame met gitaar' een uitzonderlijk groot bronzen beeld. (H:107cm) |
Hoogte | 107 cm |
Diameter | 34 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 10.625 |
Lot nummer | 528 |
Lot ID | 11068 |
Roger RAVEEL (1921-2013) 'Een confrontatie' 2001. (L:7,5 x W:27 x H:23 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500