Verras me
Terug naar account
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Dame met gitaar' een uitzonderlijk groot bronzen beeld. (H:107cm)

Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Dame met gitaar' een uitzonderlijk groot bronzen beeld. (H:107cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 8.500

Omschrijving van het lot


Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Dame met gitaar' een uitzonderlijk groot bronzen beeld, 19de eeuw.

Product details
Artiesten

Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902)

Titel

Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Dame met gitaar' een uitzonderlijk groot bronzen beeld. (H:107cm)

Hoogte

107 cm

Diameter

34 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 10.625

Lot nummer

528

Lot ID

11068

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Dame met gitaar' een uitzonderlijk groot bronzen beeld. (H:107cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Dame met gitaar' een uitzonderlijk groot bronzen beeld. (H:107cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Dame met gitaar' een uitzonderlijk groot bronzen beeld. (H:107cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Dame met gitaar' een uitzonderlijk groot bronzen beeld. (H:107cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Dame met gitaar' een uitzonderlijk groot bronzen beeld. (H:107cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Dame met gitaar' een uitzonderlijk groot bronzen beeld. (H:107cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Dame met gitaar' een uitzonderlijk groot bronzen beeld. (H:107cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Dame met gitaar' een uitzonderlijk groot bronzen beeld. (H:107cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Dame met gitaar' een uitzonderlijk groot bronzen beeld. (H:107cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Dame met gitaar' een uitzonderlijk groot bronzen beeld. (H:107cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Dame met gitaar' een uitzonderlijk groot bronzen beeld. (H:107cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Dame met gitaar' een uitzonderlijk groot bronzen beeld. (H:107cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Dame met gitaar' een uitzonderlijk groot bronzen beeld. (H:107cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Dame met gitaar' een uitzonderlijk groot bronzen beeld. (H:107cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Dame met gitaar' een uitzonderlijk groot bronzen beeld. (H:107cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


BEELDEN
Martin GÖTZE (1865-1928) 'Die Stille' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 800

BEELDEN
Een musicerende Satyr figuur, waarschijnlijk een Weense brons, met een grote Malachiet bal.

Schattingsprijs: € 150 - 250

BEELDEN
Jean-Baptiste GERMAIN (1841-1910) 'Figuur van een klassieke jonkvrouw en heer' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

BEELDEN
Een antieke polychrome houtsculptuur van Madonna met kind, circa 1900-1920.

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Een paar krijgers, gepatineerd brons. Getekend Ruot.

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
W. FULLER (XIX-XX) 'Baigneuse' gepatineerd brons op een groene marmer sokkel. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Edelman en vrouw' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

BEELDEN
Een goudgeglazuurde terracotta buste gemerkt G. De La Soit. 1931

Schattingsprijs: € 80 - 120